تماس با ما

جهت ارتباط سریع با ما از طرق وات ساپ

یا تلگرام با ما در ارتباط باشید

Ariatksan@

جهت ارسال لیست تجهیزات مرکز درمانی خود
به جهت استفاده از خدمات شرکت به
صفهه دریافت سفارش و نوبت دهی
مراجعه کنید

شرایط و مقررات همکاری با شرکت آریا تکسان دنیز

1- شرکتهای دارای مجوز کنترل کیفی و کالیبراسیون پس از اعلام نتایج مزایده مکلف به عقد قرار داد با مرکز درمانی مورد نظر میباشند و تمامی مراحل کنترل کیفی و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی را به صورت کامل و طبق مفاد بخشنامه ها لازم الاجرا میباشد . و در صورت گزارش مرکز درمانی سریعا به سازمان کل گزارش داده خواهد شد.

2- در صورت عدم تمایل شرکت مورد نظر پس از برنده شدن در مزایده شرکت دوم سریعا جایگزین شده و نمره منفی جهت شرکت در مزایده بعدی به شرکت انصراف دهنده تعلق میگیرد.

3- شرکتهای کنترل کیفی باید توجه داشته باشند که مبلغ 10% از کل فاکتور ارسالی به شرکتها،به سبب معرفی و بازراریابی و همچنین  برگزاری مزایده پس از برنده شدن هر کدام از شرکتها در مزایده به شرکت آریا تکسان دنیز پرداخت شود .

4- نحوه پرداخت 10% حق شرکت آریا تکسان دنیز با توجه به قرارداد فی مابین شرکت کنترل کیفی و مرکز درمانی میباشد ، بدین صورت که در پرداختهای نقدی ، 10% به صورت نقدی پرداخت شده و در پرداختهای اقساطی این 10% به صورت اقساطی توسط شرکت کنترل کیفی و کالیبراسیون پرداخت خواهد شد.

5- مراکز درمانی از پرداخت هرگونه وجه به شرکت آریا تکسان دنیز مبرا میباشند و تمامی مراحل معرفی و مزایده و … همگی به صورت کاملا رایگان و توسط شرکت آریا تکسان دنیز انجام میشود.

6-در واقع شرکت آریا تکسان دنیز و شرکتهای کنترل کیفی و کالیبراسیون با قرار داد با یکدیگر شرایطی را فراهم ساختند تا هزینه های مراکز درمانی به جهت کنترل کیفی و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی خود کاهش چشم گیری داشته باشند و تحولی در کاهش هزینه های این مرکز صورت گیرد .

7- شرکتهای کنترل کیفی و کالیبراسیون پس از برنده شدن در مزایده ملزم به اجرای تمامی مفاد قرار دادمیباشند .

جهت ارتباط با ما میتوانید ایمل بفرستید یا جهت ارتباط سریع میتوانید از طریق وات ساپ یا تلگرام موضوع خود را ارسال فرماید.
Ariatksan@
09372519363

کجا می توانی ما را پیدا کنی

آدرس دفتر مرکزی
تهران- تهران پارس- خیابان 196 غربی پلاک65

شماره تماس مستقیم با بخش دریافت سفارش و نوبت دهی
09372519363

گروه تخصصی و فوق تخصصی آریا تکسان دنیز  برای اولین بار با کادری مجرب و تحصیلکرده در رشته های الکترونیک ، نرم افزار و مهندسی پزشکی  با هدف ایجاد فضای رقابتی مابین شرکتهای دارای مجوز کنترل کیفی و کالیبراسیون  و نیز شرکتهای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی با یکدیگر و در نتیجه بهبود هر چه بیشتر خدمات ارائه شده و نیز کاهش قیمت تعرفه های موجود و ارائه شده توسط سازمان کل در صدد آن بر آمده تا مراکز درمانی بتوانند به صورت سریع و آسان از این مزایا بهرمند شوند.

فرم تماس با ما

گروه تخصصی و فوق تخصصی آریا تکسان دنیز اولین و بزرگترین گروه همکار با شرکتهای دارای مجوز رسمی به جهت کنترل کیفی و کالیبراسیون و نیز آموزش و تعمیر ونگهداری تجهیزات پزشکی در ایران

گروه تخخصصی و فوق تخصصی آریا تکسان دنیز با کادری مجرب و کارآزموده پس از سالها تجربه و تحصیل در زمینه های مختلف رشته های مهندسی پزشکی و الکترونیک و همکاری با شرکتهای بزرگ خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی و نیز شرکتهای دارای مجوز رسمی فعالیت در زمینه کنترل کیفی و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی در صدد آن برآمده تا به جهت هدفمند سازی شرکتها و مراکز درمانی رابط خوبی باشد.

مزایای قرار داد با گروه تخصصی و فوق تخصصی آریا تکسان دنیز با مراکز درمانی

 • مراکز درمانی هیچ هزینه ای نسبت به عقد قرار داد با این شرکت پرداخت نمینمایند
 • گروه موظف است پس از دریافت لیست تجهیزات مورد نظر کنترل کیفی و یا خدمات تعمیر نگهداری تا حداکثر یک روز نسبت به عقد قرار داد و یا عدم عقد قرار داد پاسخگو باشد
 • گروه تضمین مینماید در اولین قرار دادخود با مراکز درمانی  حداقل یک تخفیف 10% در کل فاکتور نسبت به تعرفهای سازمان کل در نظر بگیرد.
 • تخفیف 10% حداقل تخفیف ارائه شده میباشد و کادر مجرب گروه پس از مطالعه لیست و در نظر گرفتن شرایط ایاب و ذهاب ، اسکان و .. نسبت به عقد قرار داد اقدام می نماید و تخفیف تا مرز 50% نیز میتواند صورت گیرد
 • مراکز درمانی میتوانند در صورت بروز هرگونه کوتاهی از شرکتهای طرف قرار داد با هماهنگی گروه قرار دادخود را منقضی کنند
 • مراکز درمانی میتوانند تا پایان پروژه  به صورت رایگان با گروه در ارتباط باشند .

گروه تخصصی و فوق تخصصی آریا تکسان دنیز اولین و بزرگترین به روزترین و بهترین سریعترین پاسخگویی

گروه آریا تکسان دنیز همیشه در اوج

گروه آریا تکسان دنیز با کادری مجرب در کنار شماست

مشارکت با شرکتهای دارای مجوز

مشارکت با شرکتهای دارای مجوز فعالیت از سازمان غذا و دارو

 • تهیه امکانات و اقدامات قبل از نصب و راه اندازی دستگاه های پزشکی و اعلام شرایط به مراکز درمانی .

 • نصب و راه اندازی تجهیزات پزشکی و انجام تست های پذیرش .

 • ارائه آموزش های کاربری و فنی به کادر پزشکی و نیروهای فنی مراکز درمانی در مورد نحوه استفاده ایمن ، صحیح و بهینه از دستگاه های پزشکی تحت پوشش .

 • ارائه مشاوره تلفنی و رفع اشکالات کاربری و فنی دستگاه های پزشکی تحت پوشش از راه دور .

 • بررسی نیازهای قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه های پزشکی و اقدام جهت تهیه با هماهنگی مدیریت شرکت از کمپانی های سازنده .

 • تعمیر و رفع اشکال دستگاه های تحت پوشش شرکت در کوتاه ترین زمان .

 • ارائه سمینارهای علمی و آموزشی و تخصصی در صورت نیاز در کلیه مراکز درمانی کشور .